English |  چهارشنبه, 26 دي 1397  |  ورود به سايت  
جستجوی اخبار
اخبار و اطلاعیه ها

(آرشیو ماه آذر 1397)

29
چکیده:    نظر به اینکه از نیم سال آینده درخواست های حل مشکلات آموزشی دانشجویان از طریق سامانه گلستان بررسی خواهد شد، مدیریت برنامه، بودجه با همکاری معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی کارگاه آموزشی مکانیزه نمودن درخواست های آموزشی دانشجویان را با حضور کارشناسان مسئول دانشکده ها و تعدادی از کارشناسان حوزه معاونت آموزشی برگزار نمود. این کارگاه با هدف... ادامه »
20
برگزاری دوره آموزشی شغلی تخصصی خبرنویسی
چکیده: مدیریت برنامه، بودجه دوره آموزشی خبرنویسی را به منظور آشنایی شرکت کنندگان با مفاهیم اساسی در خبرنویسی، عناصر و ارزشهای خبری، سبک ها و قواعد استاندارد خبر نویسی، مصاحبه و  گزارش خبری برگزار نمود. این دوره با حضور دو گروه از کارشناسان روابط عمومی دانشگاه و رابطین روابط عمومی کلیه واحد های دانشگاه با تدریس  دکتر احسان مقدم ، به مدت 8 ساعت در... ادامه »
13
فراهم شدن امکان دسترسی دانشجویان به سامانه نظام پیشنهادهای دانشگاه الزهرا به مناسبت روز دانشجو
چکیده: به اطلاع می رساند به دستور ریاست محترم دانشگاه و پیگیری های انجام شده در مدیریت برنامه و بودجه، به منظور جلب مشارکت دانشجویان و بهره مندی از ایده های دانشجویی در امور جاری دانشگاه، با هدف تقویت پویایی و نشاط، دسترسی دانشجویان به سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها فراهم گردیده و دانشجویان قادر خواهند بود با شماره دانشجویی وارد سامانه شده و پیشنهادا... ادامه »
13
راه اندازی سامانه مدیریت ارتباط با مشتری – CRM به مناسبت روز دانشجو همراه با اهدای جوایز
چکیده: مدیریت برنامه، بودجه، تحول اداری و بهره وری با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه، سیستم CRM را با هدف طرح تکریم ارباب رجوع راه اندازی می نماید. دانشجویان محترم از امروز می توانند هر زمان در طول سال با مراجعه به این سیستم نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با فرایندها ، واحدمورد مراجعه و ارزیابی کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارکنان ثبت نمای... ادامه »
12
مصاحبه اولین دوره آموزشی تربیت مدیران راهبردی ویژه بانوان
چکیده: در راستای اجرای تفاهم نامه مرکز آموزش سیاستگذاری مجمع تشخیص مصلحت نظام با دانشگاه الزهرا(س) جلسات مصاحبه اولین دوره آموزشی تربیت مدیران راهبردی ویژه بانوان در تاریخ 12/9/97  در دانشگاه الزهرا برگزار گردید. جلسات مصاحبه با حضور مصاحبه کنندگان و اساتید برجسته و صاحب نظر، به منظور سنجش میزان آشنایی شرکت کنندگان نسبت به مسائل روز جامعه ، سیاستهای... ادامه »