English |  چهارشنبه, 26 دي 1397  |  ورود به سايت  
جستجوی اخبار
اخبار و اطلاعیه ها

(آرشیو ماه خرداد 1392)

29
گزارش اولین جلسه شورای راهبردی دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: اولین جلسه شورای راهبردی دانشگاه الزهرا(س)، با حضور رئیس دانشگاه سرکارخانم دکتر خزعلی، سرکار خانم مهندس فراحی و سرکار خانم دکتر صفایی از اعضای هیات امناء، جناب آقای دکتر سقزچی معاون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و جمعی از مسئولین دانشگاه به عنوان اعضای شورای راهبردی روز چهارشنبه 29/03/92 در تالار اندیشه برگزار شد. ابتدا سرکار خانم دک... ادامه »
29
برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی دانشگاه الزهرا(س)
چکیده:  اولین جلسه شورای راهبردی دانشگاه الزهرا(س)، چهارشنبه 29/03/92 ساعت 12-10 با حضور ریاست دانشگاه، اعضای هیات امناء و شورای راهبردی دانشگاه، در تالار اندیشه با هدف بهره مندی مدیریت دانشگاه از خرد جمعی، نهادینه سازی تفکر راهبردی، تقویت همکاری و مشارکت و بهره مندی از ظرفیت های فکری و علمی اعضاء، کمک به ایجاد انسجام و یکپارچگی در برنامه های کلان و ... ادامه »
28
برگزاری هفتمین نشست کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: هفتمین نشست کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه الزهرا(س) از دوره چهارم، رأس ساعت 8:30 صبح روز دوشنبه بیستم خرداد ماه با حضور کلیه اعضاء در محل تالار اندیشه دانشگاه الزهراء برگزار شد. بررسی گزارش حسابرسی سال مالی 1390 دانشگاه یکی از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.  
28
برگزاری پنجمین نشست عادی از دوره چهارم هیأت امنای دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: پنجمین نشست از دوره چهارم هیأت امنای دانشگاه الزهرا(س) رأس ساعت 9 صبح روز چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه با حضور کلیه اعضاء در محل دفتر وزیر علوم، تحقیقات و فنآوری تشکیل شد. بیست و سه موضوع در حوزه های آموزشی، تشکیلاتی، اداری و مالی در دستور کار هیأت امناء قرار داشت که از موضوعات اساسی این نشست می توان به بررسی نمودار سازمانی و تشکیلات تفصیلی دانشگا... ادامه »
13
کارگاه آموزشی تبیین قوانین و مقررات اداری و استخدامی و مالی معاملاتی دانشگاهها برگزار شد
چکیده: با یاری خداوند متعال کارگاه آموزشی تبیین قوانین و مقررات اداری و استخدامی و مالی معاملاتی دانشگاهها با حضور جناب آقای دکتر رضایی، معاون محترم مرکز هیأت امنا و هیأت های ممیزه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری روزهای یک شنبه و دوشنبه، دوازدهم و سیزدهم خرداد ماه سال نود و دو ، از ساعت 18:30-15 در تالار اندیشه برگزار گردید . در این کارگاه که به همت واحد ... ادامه »
08
متن موافقت رییس محترم دانشگاه با استعفای مدیر دفتر نظارت و ارزیابی
چکیده:  
08
متن استعفای سرکار خانم دکتر هادیان از سمت مدیریت دفتر نظارت و ارزیابی
چکیده: