English |  پنجشنبه, 27 دي 1397  |  ورود به سايت  
جستجوی اخبار
اخبار و اطلاعیه ها

(آرشیو ماه بهمن 1396)

30
چکیده: جلسه کمیسیون دائمی، ششمین نشست عادي از دوره پنجم هيأت امناي دانشگاه الزهرا(س) با حضور آقای دکتر سعید رضایی، معاون مرکز هيأت هاي امناء و هیأت های ممیزه وزارت عتف، خانم دکتر ملانظری، رئیس دانشگاه و دبیر هیأت امنا، اعضای حقیقی کمیسیون دائمی هیأت امنا و برخی از مسئولین دانشگاه، روز شنبه 28 بهمن ماه، راس ساعت 14 در تالار اندیشه برگزار گردید. در این جلسه... ادامه »
10
دریافت گواهینامه تعهد به تعالی (سه ستاره)  در هشتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادات توسط دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دانشگاه الزهرا (س)  با هدف ارزیابی کیفیت نظام پیشنهادات خود و بررسی نقاط ضعف و قوت آن از منظر ارزیابان بیرونی ، به عنوان نخستین دانشگاه دولتی در هشتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادات که از معتبرترین و جامع ترین ارزیابی های ملی در کشور است شرکت نمود. نظام پیشنهادات دانشگاه و رویه های کاری آن و میزان مشارکت اعضا و کیفیت و کمیت پیشنهادات و سایر شاخصه... ادامه »
04
کارگاه آموزشی " آداب رفتار و تشریفات بین المللی"
چکیده: کارگاه آموزشی " آداب رفتار و تشریفات بین المللی" به همت گروه آموزش اعضای غیر هیات علمی مدیریت برنامه ، بودجه ، تحول اداری و بهره وری با حضور 23 نفر از همکاران دفتر همکاری های علمی و بین المللی، دفتر روابط عمومی و رابطین بین الملل دانشکده ها ، و با تدریس جناب آقای امیر رضا شرکت از کارشناسان وزارت امور خارجه در روزهای چهارشنبه مورخ 27/10/96 و 4/11/96... ادامه »
04
چکیده: کارگاه آموزشی آشنایی با گروه های معاند و اپوزیسیون با حضور 45 نفر از معاونین و مدیران دانشگاه روز سه شنبه مورخ 26/10/96 ساعت 13 الی 17 در سالن مصلی نژاد دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد تشکیل گردید.