English |  پنجشنبه, 27 دي 1397  |  ورود به سايت  
جستجوی اخبار
اخبار و اطلاعیه ها

(آرشیو ماه دی 1393)

27
تدوین نهایی سند راهبردی دانشگاه الزهرا در نشست دو روزه اعضای شورا و کمیته های تخصصی
چکیده: رور سه شنبه و چهارشنبه مورخ 23 و 24 دیماه سال جاری، اعضای شورای راهبردی و کمیته های تخصصی 9 گانه، با حضور ریاست دانشگاه خانم دکتر خزعلی به منظور ارائه گزارش نهایی برنامه راهبردی در سالن اجتماعات ساختمان مصلی نژاد گرد هم آمدند. این نشست، روز سه شنبه 93/10/23 پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید با سخنان ریاست محترم نهاد مقام معظم رهبری جناب آقای خان بیگی ... ادامه »
21
نشست دو روزه اعضای شورای راهبردی و کمیته های تخصصی 9 گانه
چکیده: روز سه شنبه و چهارشنبه 23و24 دیماه سال جاری از ساعت 8 الی 15 اعضای شورای راهبردی و کمیته های تخصصی 9 گانه با حضور ریاست محترم دانشگاه سرکار خانم دکتر خزعلی، به منظور ارائه گزارش نهایی برنامه ریزی استراتژیک خود، در سالن اجتماعات ساختمان مصلی نژاد گرد هم می ایند.
20
دوره آشنایی با استفاده از پایگاههای اطلاعاتی و علمی
چکیده: این دوره با هدف آشنایی کارشناسان پژوهشی وزارت علوم و کتابداران دانشگاه الزهرا با منابع الکترونیک و پایگاه های علمی توسط سرکار خانم الهیار از تاریخ 10/10/93 الی 17/10/93 به مدت 12 ساعت در دانشگاه الزهرا برگزار گردید.
20
کارگاه آشنایی با اصول و نحوه برگزاری کارگاه های آموزشی
چکیده: این کارگاه با هدف آشنایی کارشناسان وزارت علوم و دانشگاه الزهرا با فرایند برگزاری کارگاه های آموزشی به مدت 4 ساعت در تاریخ 17/10/93 توسط سرکار خانم وهابی، در دانشگاه الزهرا برگزار گردید.
20
کارگاه آشنایی با روش های نظارت و ارزیابی دانشگاه ها
چکیده: این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی و یادگیری اصول نظارت و روش های ممکن برای ارزیابی دانشگاه ها، توسط سرکار خانم دکتر عبدالوند برای کارشناسان مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم و دانشگاه الزهرا  در تاریخ های 9 و10 دیماه سال جاری به مدت 6 ساعت در دانشگاه الزهرا برگزار گردید.
20
برگزاری کارگاه آموزشی طبقه بندی مشاغل
چکیده: این کارگاه به مدت 8 ساعت در تاریخ های 16 و 23 آذر ماه سال جاری توسط جناب آقای حسن طریحی برای کارشناسان امور اداری و تشکیلات وزارت علوم و کارشناسان دانشگاه الزهرا برگزار گردید.
20
دوره آشنایی با اصول و فنون مذاکره
چکیده: این دوره با هدف آشنایی کارشناسان وزارت علوم و همچنین کارشناسان دانشگاه الزهرا با مباحث تاکتیک ها و ترفندهای مذاکره توسط جناب آقای دکتر مازیار میر از تاریخ 12/9/93 لغایت 26/9/93 به مدت 24 ساعت در دانشگاه الزهرا برگزار شد.
20
کارگاه آموزشی مدیریت همایش ها
چکیده: این کارگاه توسط سرکار خانم وهابی برای جمعی از کارشناسان دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی اجتماعی وزارت علوم و برخی از کازشناسان دانشگاه الزهرا درتاریخ 6/10/93 به مدت 6 ساعت برگزار گردید.
20
برگزاری کارگاه آموزشی نظربه های فرهنگ
چکیده: این کارگاه با هدف آشنایی کارشناسان فرهنگی با رویکردهای حوزه فرهنگ، توسط جناب آقای دکتر ظهیری و با حضورجمعی از کارشناسان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و همچنین مدیر و کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه درتاریخ های 18/9/93 و 25/9/93 به مدت 15 ساعت در تالار اندیشه بر گزار گردید.